Вантажні перевезення – комфортний вид доставки

У ХХІ столітті світова транспортна система поєднує в собі різні взаємодоповнюючі види транспорту: наземний (автомобільний і залізничний), водний (морської) і повітряний (авіаційний).

В даний час спостерігається тенденція до стабілізації кількісного складу вантажних транспортних засобів та підвищується значимість якісних зв’язків транспортної мережі, які спрямовані на підвищення мобільності та швидкості перевезень, збільшення вантажопідйомності транспортних засобів та удосконалення координації доставок різними видами транспорту.

Доступність різних видів транспортних послуг та оперативність організації перевезення безпосередньо впливають на діяльність компаній, які беруть участь у товарообміні.

Оптимально підібрана логістом схема доставки разом з економією витрат і часу, також дозволяє розширити можливі ринки збуту продукції.

Ефективність функціонування транспортно-експедиторських компаній є найважливішою складовою розвитку економіки як на глобальному, національному рівнях, так і для окремих суб’єктів підприємницької діяльності.

Транспортно-експедиційна компанія «СТАР-СВІТ» має у своєму штаті досвідчених і висококваліфікованих логістів, які ефективно здатні надати і вантажовідправникам, і вантажоодержувачам якісні послуги з організації доставки вантажів будь-яким видом транспорту.

 

Рухатися разом з нами значить рухатися тільки вперед!