Послуги

Завжди був і залишається найпопулярнішим є доступним. Автомобілі пересуваються дорогами, іноді бездоріжжям і навіть поромами. На сьогодні малий, середній і великий бізнес вибирає для доставки саме автомобільні перевезення. Завжди був і залишається найпопулярнішим є доступним. Автомобілі пересуваються дорогами, іноді бездоріжжям і навіть поромами. На сьогодні малий, середній і великий бізнес вибирає для доставки саме автомобільні перевезення.

Стандартні і нестандартні, рефрижераторні, збірні, негабаритні, наливні та насипні вантажі щодня перевозяться за допомогою компанії «СТАР-МИР». Особливості завантаження і розвантаження, термінові перевезення, документная супровід, а головне – постійний моніторинг виконання – основні завдання автомобільних перевезень, вирішуються командою професіоналів.

Найбільша частка роботи припадає на сам пошук найближчим розташованого вільного транспорту, цілком підійде під заявлені замовником вимоги, пов’язані з особливостями вантажу, і зможе відправитися за необхідним напрямом. Експедиція безперервно і клопіткою процесом, що вимагає значних витрат часу. Кожен перевізник, який долучається до співпраці проходить ретельну перевірку транспорту і персоналу, якому ми довіряємо здійснити доставку.

На сьогоднішній день «СТАР-МИР» долає кордони в усіх напрямках вітчизняних та міжнародних вантажних перевезень. Здійснює імпорт і експорт вантажів з урахуванням всіх особливостей міжнародного співробітництва та особливостей взаєморозрахунків. Контролюється кожен крок з моменту подачі заявки на пошук транспорту до розвантаження, і отримання всіх пов’язаних з перевезенням документів. «СТАР-МИР» є однією з найбільш перспективних і надійних компаній України у сфері обслуговування вантажних перевезень.